Polska

18 listopada w Bielsku-Białej ruszają Targi „EKOstyl" i Produktów Konopnych "EkoCanna"!

2022-11-14 15:14:02 redakcja@produkty-lokalne.pl

18 listopada 2022 r. w Bielsku-Białej rozpoczną się trzydniowe Targi "EKOstyl", mające na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Równolegle z Targami odbędzie się też wydarzenie branżowe "EkoCanna" - Targi Produktów Konopnych.

EKOstyl
EKOstyl

Najbliższa edycja targów "EKOstyl" zapowiada się niezwykle interesująco - prezentuje kompleksową  ofertę producentów i dostawców z zakresu żywności organicznej, produktów i usług wspierających zdrowy styl życia. Na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami. 

 

Ogromny wzrost zainteresowania zastosowaniami konopi siewnej w medycynie, przemyśle spożywczym, tekstylnym i budowlanym stwarza niepowtarzalne okazje dla biznesu.
Najlepszym miejscem dla przedsiębiorców do zaprezentowania swoich innowacyjnych produktów konopnych jest nowe wydarzenie branżowe: EkoCanna - 2 Targi Produktów Konopnych w Bielsku-Białej.

Jest to jedyna okazja do pozyskiwania partnerów i klientów na południu Polski.

Uzupełnieniem oferty wystawców będzie bogaty program seminariów i warsztatów, których celem jest propagowanie prozdrowotnych i proekologicznych funkcji konopi siewnej.

ZAKRES TEMATYCZNY

  • Plantatorzy i producenci surowców konopnych
  • Wyroby medyczne, olejki CBD
  • Kosmetyki konopne
  • Produkty żywnościowe
  • Odzież i tekstylia
  • Materiały budowlane

INFORMACJE TARGOWE

Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26,
 
Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 18.00.
 
Bilet wstępu jest w cenie 10 zł. Dzieci do lat 14 bezpłatnie, pod opieką rodziców. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny.
 
 
Organizatorzy zapewniają dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.
 
Dojazd - mapa dojazdu

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ