Polska

Czytelnicy wybrali Produkt Lokalny Czerwca!

2021-06-29 10:13:04 redakcja@produkty-lokalne.pl

Przez dwa tygodnie na portalu Produkty-Lokalne.pl trwało głosowanie na Produkt Lokalny Czerwca. Głosami czytelników tytuł ten otrzymał "Olej Konopny" firmy Eko Stodoła Koczała.

redakcja@produkty-lokalne.pl
redakcja@produkty-lokalne.pl

Do głosowania na Produkt Lokalny Czerwca czytelnicy zgłosili dziesięć produktów::

 

Głosowanie, które trwało od 14 do 28 czerwca polegało na kliknięciu znaczka „like” (polubienie) przy danym zdjęciu produktu, oczywiście wygrywał ten, który otrzymał najwięcej głosów. 88 „like” i tytuł Produktu Lokalnego Czerwca otrzymał "Olej Konopny" firmy Eko Stodoła Koczała.

Regularne stosowanie oleju z konopi chroni organizm przed nowotworami, stanami zapalnymi, zabezpiecza naczynia krwionośne oraz serce. Wspiera koncentrację i prawidłowe funkcjonowanie mózgu, zawiera magnez, który zapewnia dobrą pamięć. Wspiera układ nerwowy, jest bardzo dobrym źródłem białka, zawiera wiele kwasów tłuszczowych - co czyni go niezbędnym w diecie wegetarian i wegan. Świetnie sprawdza się jako oliwka po kąpieli, leczy trądzik, łuszczycę oraz łojotok. Regeneruje skórę, paznokcie i włosy dodając im blasku

 

Chcesz zgłosić produkt do kolejnego konkursu na Produkt Lokalny Lipca? Nic trudnego! Wystarczy przesłać nominację na adres redakcja@produkty-lokalne.pl w tytule podając "Nominacja Produkt Lokalny Lipca" i w treści oczywiście podając krótkie uzasadnienie wyboru produktu.

 

Regulamin konkursu.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ