Polska

Czytelnicy wybrali Produkt Lokalny Marca!

2021-03-29 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

Przez dwa tygodnie na portalu Produkty-Lokalne.pl trwało głosowanie na Produkt Lokalny Marca. Głosami czytelników tytuł ten otrzymał „Bojan Toporek” wyprodukowany przez Browar Bojanowo.

fot. Browar Bojanowo
fot. Browar Bojanowo

Do głosowanie na Produkt Lokalny Marca czytelnicy zgłosili dziesięć produktów:

Głosowanie, które trwało od 14 do 28 marca polegało na kliknięciu znaczka „like” (polubienie) przy danym zdjęciu produktu, oczywiście wygrywał ten, który otrzymał najwięcej głosów. 146 „like” i tytuł Produktu Lokalnego Marca otrzymał „Bojan Toporek” wyprodukowany przez Browar Bojanowo..

 

Bojan Toporek to piwo dedykowane Polskim Strażakom. Piwo typu lager, niefiltrowane.

Piwo zawiera 14,0% wag. ekstraktu oraz alkohol 6,0% obj. Piwo ma ciemnozłotą, zbliżoną do bursztynowej barwę. Aromat jest rześki, odnajdziemy w nim cytrusy, nuty żywiczne i słodowe, które przyjemnie orzeźwiają. Delikatna, biała, drobno pęcherzykowa piana pozostawia po sobie ślady na ściankach szkła.

Zbalansowany smak chmielowej lekkości i słodowej podstawy wzbogacony o owocowe nuty, podkreślone wyważoną goryczką sprawiają, że piwo jest doskonałe do codziennej degustacji.

Bojan Toporek jest pasteryzowany.

 

 

Chcesz zgłosić produkt do kolejnego konkursu na Produkt Lokalny Marca? Nic trudnego! Wystarczy przesłać nominację na adres redakcja@produkty-lokalne.pl w tytule podając "Nominacja Produkt Lokalny Lutego" i w treści oczywiście podając krótkie uzasadnienie wyboru produktu.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ