Soki

Eko soki

2011-10-23 15:00:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

Ekologiczne soki nie zawsze muszą być smaczne – ale zawsze zdrowe – takie hasło przewodnie wyznaje śląska firma EkaMedica.

Firma JaRo-Pol
Firma JaRo-Pol

Firma JaRo-Pol powstała w 2001 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych preparatów: suplementów diety w formie soków, tabletek, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz kosmetyków. Wiedza i doświadczenie pozwoliły stworzyć markę EkoMedica = Naturalnie Znaczy Zdrowo. Hasło to przyświeca naszej firmie od samego początku i nakazuje tworzyć produkty, które łączą doświadczenie czerpane z wieloletniej tradycji medycyny naturalnej z najnowszymi technologiami i osiągnięciami współczesnej nauki.

Wszystkie produkty EkoMedica wytwarzane są według ściśle opracowanych norm, bez dodatku konserwantów z zachowaniem swoich właściwości, przeznaczone dla cukrzyków i diabetyków. Preparaty dzięki unikalnym procesom produkcji i najwyższej jakości zdobyły zaufanie u klientów, którzy pragną przywrócenia równowagi organizmowi bez narażania go na skutki uboczne.

Soki nie są słodzone, największym zainteresowaniem cieszy się pokrzywa, otrzymała złoty medal jako produkt roku. Napój jest cierpki, dosyć słodki, nie będzie smaczne ale będzie leczyć – powiedziała Mariola Marczak, z firmy EkaMedica.

Produkty EkoMedica dostępne są w aptekach, sklepach zielarsko – medycznych i sklepach ze zdrową żywnością.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ