Żywność

Kaliskie Smaki w albumie

2021-02-27 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

Jak smakuje powiat kaliski? Gotowymi daniami i produktami niezbędnymi by przyrządzić smaczny posiłek. Tradycyjne, według znanych od lat receptur, czasami z nutą nowoczesności. Najlepiej spróbować samemu, ale przed podróżą po Szlaku Kulinarnym „Kaliskie Smaki” można sprawdzić, gdzie nasze podniebienia poczują się jak w niebie. Właśnie wyszedł album, który prezentuje restauracje i wytwórców, którzy tworzą smaczny, gastronomiczny trakt.

źródło: fb/Szlak Kulinarny "Kaliskie Smaki"
źródło: fb/Szlak Kulinarny "Kaliskie Smaki"

Album jeszcze pachnie. Farbą drukarską, bo wydawnictwo dopiero zeszło ze szpalty, ale przede wszystkim pachnie tym, co kulinarnie najsmaczniejsze w Krainie Nocy i Dni. Wydawnictwo to prezentacja miejsc, gdzie można zjeść potrawy, których podstawą są sprawdzone przepisy, tradycyjny sposób wyrobu i dobrej jakości  produkty. - Chcemy przybliżyć Wam propozycje kulinarne naszych Członków – można przeczytać na profilu facebookowym Kaliskich Smaków.

 

Tam też każdego dnia będą prezentowane kolejne stronnice albumu, a tym samym kolejni restauratorzy i producenci, którym bliskie sercu są smaki Ziemi Kaliskiej. Każdy z członków Szlaku otrzyma też albumy tak by jego goście mogli poznać całą ofertę „Kaliskich Smaków”. 

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ