Polska

Konkurs fotograficzny „Dla Lasu, Dla Ludzi

2021-09-26 10:30:00 źródło: lasy.gov.pl

Udział w kameralnym koncercie zespołu Zakopower czeka na zwycięzców konkursu fotograficznego „Dla Lasu, Dla Ludzi”, organizowanego przez Lasy Państwowe i magazyn „Focus”.

fot. redakcja@produkty-lokalne.pl
fot. redakcja@produkty-lokalne.pl

Prace można przysyłać w następujących kategoriach: „W klimacie przyrody”, „Las mnie rusza” oraz „Z natury rzeczy”. Można się zgłaszać do 17 października.
W jury konkursu zasiadają Sebastian Karpiel-Bułecka, ambasador kampanii „Dla Lasu, Dla Ludzi”, lider zespołu Zakopower, z wykształcenia architekt, Jan Piotrowski, leśnik oraz pasjonat fotografii przyrodniczej oraz Łukasz Bożycki, doktor nauk biologicznych, fotograf, dziennikarz, autor programów przyrodniczych.
Główną nagrodą w konkursie jest 1000 zł oraz podwójne zaproszenie na specjalny koncert zespołu Zakopower. Autorzy 10 wyróżnionych prac w trzech kategoriach otrzymają podwójne zaproszenia na koncert Zakopower.

Kategoria: Z natury rzeczy

Drewno jest unikatowym, jedynym w swoim rodzaju ekologicznym surowcem dającym nam prawie nieograniczone możliwości wykorzystania. Pokaż na swoich zdjęciach piękno drewna, zarówno tego nieprzetworzonego, jak i przedmiotów z niego wykonanych. Wydobądź w kadrze jego barwę, fakturę i klimat, jaki tworzy.

Kategoria: Las mnie rusza

Las to doskonałe miejsce do uprawiania wszelkich aktywności. Kolarstwo, bieganie czy nawet zwykły spacer jest lepszy w pięknych okolicznościach przyrody. Odetchnij głęboko zapachem lasu i poczuj, jak dobroczynny wpływ natury ogarnia Twoje ciało. Spróbuj uchwycić to uczucie na fotografii. Pokaż, jak Ciebie porusza las!

Kategoria: W klimacie przyrody

Przyroda to sieć wzajemnych powiązań i zależności tworzących skomplikowany ekosystem. To nie tylko potężna sosna czy niemal tonowy żubr, ale także maleńki śluzowiec czy skromny wrzos. Udokumentuj na fotografii przyrodnicze piękno polskich lasów. Czym jest ono dla Ciebie?

 

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ