Polska

Konkurs na Produkt Miesiąca Produkty-Lokalne.pl

2020-12-29 12:00:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

W naszym kraju są setki, a nawet tysiące produktów lokalnych, czyli tych wytwarzanych z pasją, najwyższą starannością, miłością i zaangażowaniem. Jako portal zajmujący się tą tematyką chcielibyśmy, przy pomocy naszych czytelników nagrodzić najlepsze i najpopularniejsze produkty w danym miesiącu.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Nagrody, medale i certyfikaty – zdobywają je tylko Ci najlepsi, Ci którzy nie traktują swojego zawodu jako „zwykłej pracy” tylko wkładają w nie serce i pełne zaangażowanie. Widząc znaczące reakcje naszych czytelników postanowiliśmy cyklicznie co miesiąc przeprowadzać konkurs na „Produkt Lokalny Miesiąca”.

Konkurs będzie polegał na wybraniu przez naszych czytelników jednego z dziesięciu nadesłanych produktów. Głosowanie będzie odbywało się w formie galerii na naszym portalu, a produkt który uzyska najwięcej „lajków” na portalu produkty-lokalne.pl otrzyma specjalny certyfikat oraz nagrodę – kampanię reklamową na produkty-lokalne.pl o wartości 1 000 zł.

 

Kto może zgłosić produkt do konkursu?

Każdy czytelnik portalu produkty-lokalne.pl. Wystarczy przesłać zgłoszenie produktu na adres redakcja@produkty-lokalne.pl. Zgłoszenie musi zawierać nazwę, krótki opis oraz zdjęcie produktu.

 

Do kiedy można przesyłać zgłoszenia?

Zgłoszenia można przesyłać do 12 dnia każdego miesiąca.

 

Kiedy rusza głosowanie w konkursie?

Głosowanie w konkursie rusza 14 dnia każdego miesiąca.

 

Kiedy kończy się głosowanie?

Głosowanie w konkursie kończy się 28 dnia każdego miesiąca o godz. 16.00.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ