Krajowe Dni Pola Sielinko 2023

2023-01-20 10:52:07 red za www.wodr.poznan.pl

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2023-06-03 00:00:00, za 5 dni

Trzydniowe obchody główne, atrakcje dla rolników, mieszkańców wsi i miast, dorosłych oraz dzieci i młodzieży, patronaty honorowe oraz medialne ze strony najważniejszych instytucji i mediów – tak w skrócie będą przedstawiały się Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 organizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w dniach 3-5 czerwca 2023 roku w Sielinku, koło Opalenicy.

źródło: https://www.dnipola2023.pl/
źródło: https://www.dnipola2023.pl/

Krajowe Dni Pola to wyjątkowa impreza, która przyciągnie do Sielinka środowisko i branżę rolniczą z całej Polski. To zarówno szansa, by na własne oczy i na żywo przekonać się jak wygląda nowoczesne rolnictwo, ale również lepiej poznać tradycje polskiej wsi oraz kulturę Wielkopolski. To dla nas niezwykła szansa, by zaprezentować dokonania Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, ale jednocześnie ogromne wyzwanie, któremu chcemy podołać – mówi Jacek Sommerfeld, dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

O randze wydarzenia świadczyć może między innymi lista instytucji, które objęły wydarzenie swoim patronatem honorowym. Wśród nich jest przede wszystkim Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk.

Ponadto, Krajowe Dni Pola Sielinko 2023 zostały objęte patronatami honorowymi:

  • Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego,
  • Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka,
  • Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Więcej o wydarzeniu - https://www.dnipola2023.pl/.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ