Alkohole

Likier, syrop i nalewka z czarnego bzu – wyborny smak plus niezwykłe właściwości

2015-11-17 11:30:00 Jakub Chojak

Firma IZI od 2011 roku specjalizuje się w produkcji i dystrybucji nalewki, likieru oraz syropu z kwiatu czarnego bzu. Właściciele firmy bazują na wyjątkowej recepturze, która pozwala wyróżnić jej produkty na rynku.

Nalewka Ciechocińska, Syrop Ciechociński oraz Likier Ciechocinski. Wszystkie te produkty powstają z kwiatu czarnego bzu, posiadającego niezwykłe właściwości. Kwiat ten: wzmacnia odporność organizmu, przyśpiesza przemianę materii oraz posiada działanie wykrztuśne oraz antywirusowe. Produkty firmy IZI mogą się poszczycić zatem nie tylko niezwykłymi walorami smakowymi, ale także szerokim działaniem zdrowotnym.

- Wszystkie oferowane przez nas produkty powstają z najlepszych jakościowo składników, pochodzących z Kujaw. Produkcją zajmuje się fabryka wódek Copernicus w Nieszawie, co sprawia, że odbiorcy są pewni wysokiej jakości naszych produktów i samego procesu produkcji – mówi przedstawiciel firmy, Bartosz Bednarski.

Firma stawia na ciągły rozwój. – W przeciwieństwie do wielu firm z branży nie ukierunkowujemy się jedynie na dostarczenie produktu taniego, ale przede wszystkim smacznego i dobrego jakościowo. Cały czas wyznaczamy sobie kolejne cele, do których krok po kroku zmierzamy – kontynuuje Bednarski.

Siedziba firmy mieści się na Kujawach: strona firmy Izi

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ