Żywność

MASLOVE – z miłości do masła orzechowego!

2021-03-24 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

Maciej Basiński rozwija manufakturę wytwarzającą masła orzechowe w malowniczym uzdrowisku Supraśl na Podlasiu. Poznajcie firmę MASLOVE!

Na fotografii Maciej Basiński/fot. MASLOVE
Na fotografii Maciej Basiński/fot. MASLOVE

Maslove działa na rynku już od 6 lat - To właśnie wtedy stworzyłem pierwsze masła – mówi założyciel firmy Maciej Basiński - Pierwszymi degustatorami maseł były moje dzieci, którym smak przypadł do gustu. Następnie właściciel zaprzyjaźnionej siłowni poprosił mnie o przygotowanie partii maseł, które mógłby sprzedawać w swoim lokalu. I tak właśnie zaczęła się moja przygoda z produkcją maseł orzechowych. Z racji tego, że prowadzimy także sklep Łukaszówka w Białymstoku mogłem sprawdzić w jaki sposób na mój produkt zapatrują się klienci. W tym momencie mogę stwierdzić, że produkcja masła orzechowego to moja pasja – dodaje.

Firma w tym momencie produkuje 14 rodzajów masła orzechowego - Proces wytwarzania masła orzechowego jest dość skomplikowany. Wytwarzając produkty Maslove zwracamy szczególną uwagę na jakość dobieranych składników, czyli orzechów. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, którzy wiedzą, że zależy nam na produkcie wysokiej jakości. Czasami zdarza mi się, że jadę do nich i sam oceniam jakość orzechów, które mają być w moim maśle. Nasze produkty są w stu procentach naturalne. Nie znajdziemy w nich ulepszaczy smaku czy innych dodatków – tłumaczy Maciej Basiński - Myślę, że wyróżnikiem Maslove jest jakość oferowanych produktów oraz podejście do Klienta. Tak jak powiedziałem wcześniej dokładamy wszelkich starań aby nasz produkt cieszył podniebienia Klientów – dodaje.

Masła orzechowe Maslove można kupić przez internet na stronie www.maslove.pl, a także w sklepach ze zdrową żywnością na terenie całego kraju.

MASLOVE

ul. Brzozówka 2

16-030, Supraśl

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ