Polska

Ogrodnictwo Lawenda – zioła, kwiaty jadalne i dekoracje dla gastronomii!

2017-04-06 10:30:00 Jakub Chojak

Ogrodnictwo już od 1998 roku zajmuje się uprawą ziół, kwiatów jadalnych i dekoracji ziołowych dla gastronomii. Każdego dnia dania dekorowane i doprawione ziołami z plantacji trafiają do szerokiej gamy klientów. Goszczą w najlepszych restauracjach, na cateringach, weselach i imprezach rządowych.

Ogrodnictwo Lawenda wykiełkowało z pomysłu Zofii Zienkiewicz. Całe życie zajmowała się zakładaniem ogrodów i hodowaniem ziół, by w końcu, po wielu latach, powrócić w rodzinne strony i stworzyć coś własnego. Lawenda od początku była pionierem, małym gospodarstwem, które musiało wydeptać nowe ścieżki.

Zawsze wierzyliśmy w to, co robimy. Dzięki ciężkiej pracy, ciągłemu rozwojowi, udoskonalaniu naszych metod pracy i powiększaniu asortymentu – możemy być tu dla Was i dawać to, co mamy najlepsze. W naszej ofercie znajduje się ponad 200 różnych produktów – to fantastyczne odmiany ziół i kwiatów jadalnych. Stale jednak poszukujemy nowych odmian, zapachów i smaków, które mogą urozmaicić Twoje menu. Niektóre gatunki kwiatów i ziół są sezonowe, nauczyliśmy się jednak wydłużać, bądź przyspieszać ich wegetację – dzięki temu, możesz zakupić u nas produkty, których nikt inny już nie ma – podkreśla Zofia Zienkiewicz.

Oferowane produkty to zioła, takie jak: lubczyk, majeranek, tymianek, kwiaty czarnuszki. Przez wiele lat Ogrodnictwo Lawenda współpracowało i nadal współpracuje z dziesiątkami restauracji oraz dostarcza swoje produkty setką klientów. Starania firmy o doskonałą jakość oferowanych produktów zostały docenione – Ogrodnictwo Lawenda otrzymało certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego województwa pomorskiego.

Więcej o Ogrodnictwie Lawenda dowiecie się na: http://ogrodnictwolawenda.pl/

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ