Lokale

Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany

2021-01-16 10:00:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

Ośrodek Wypoczynkowy Camping Tumiany jest obiektem rodzinnym, prowadzonym z pasją i zaangażowaniem od 1997r. Znajduje się 25km od Olsztyna (pomiędzy Barczewem, a Biskupcem). Jeśli szukasz spokoju i intymności dla siebie i swoich bliskich, relaksują Cię spacery brzegiem jeziora, wieczory przy ognisku w otoczeniu lasu oraz niezapomniane zachody słońca – to idealne miejsce dla Ciebie. Ośrodek dysponuje 65 miejscami noclegowymi oraz polem namiotowym/karawaningowym.

fot. Camping Tumiany
fot. Camping Tumiany

Na terenie Ośrodka, oprócz bazy noclegowej, znajduje się Restauracja "Z Widokiem", gdzie widok rozpościera się na jezioro Pisz, a w chłodne wieczory miło posiedzieć przy kominku. Serwowana w niej pyszna, regionalna kuchnia ma bardzo wielu miłośników. Specjalnością restauracji są pierogi ze szczupakiem w sosie kurkowym, okoń po tumiańsku, warmińskie farszynki w sosie pieczarkowym, zupa rybna, karmuszka warmińska oraz ryby z pobliskich jezior.

Ponadto warto spróbować swojskiego chleba, do niego staropolski smalec i domowe ogórki małosolne - choć to nie jedyne domowe wyroby.

- Przygotujemy dla Państwa dania regionalne, jak również tradycyjne dania kuchni polskiej czy dania kuchni wegańskiej i wegetariańskiej. Robimy wszystko aby nasi Goście byli zadowoleni. Sielski charakter otoczenia sprzyja relaksowi – podkreśla właścicielka Ewelina Storoniańska.

Ośrodek należy do sieci Dziedzictwo Kulinarne Warmii Mazur i Powiśla.

Więcej informacji o Ośrodku na www.camping-tumiany.pl

Camping Tumiany s.c.

11-010 Barczewo

Tumiany 1A

Informacje o rezerwacji domków: tel. 602 757 481

Informacja o polu campingowym: tel. 506 539 681

e-mail: biurotumiany@gmail.com

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ