Europa

„Poland tastes good” – polskie jedzenie zaprezentowane na targach Israfood

2022-11-29 10:30:00 red za gov.pl

W dniach od 22 do 24 w Tel Awiwie w Izraelu odbyły się 38. targi Israfood. W ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze na rynkach zagranicznych Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zorganizował stoisko „Poland tastes good”.

źródło: gov.pl
źródło: gov.pl

Międzynarodowe Targi Branży Spożywczej i Napojów Israfood są najważniejszym wydarzeniem handlowym branży spożywczej w Izraelu. Stanowią platformę spotkań i nawiązywania kontaktów pomiędzy producentami, importerami, dystrybutorami oraz przedstawicielami sieci handlowych. Biorą w nich udział producenci i dystrybutorzy produktów żywnościowych i napojów zarówno z Izraela, jak i innych krajów świata.

Na stoisku „Poland tastes good” swoją ofertę prezentowały polskie firmy, promujące m.in.: jabłka, mrożone owoce, przetwory owocowo-warzywne, napoje bezalkoholowe, miody, wafle ryżowe, płatki śniadaniowe, produkty instant oraz przekąski zbożowe i mieszanki do wypieku chleba.

Prezentowane produkty spotkały się z dużym zainteresowaniem odwiedzających targi. Ponadto odwiedzający stoisko importerzy i dystrybutorzy kierowali liczne pytania o możliwość poznania oferty eksportowej firm z branży mleczarskiej (serów), słodyczy (czekolady), przetworów owocowych (puree/musu z jabłek), borówek, gotowych produktów mrożonych, makaronów oraz olejów.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ