PPHU Agromlecz Sp. z o.o. - produkty mleczne z tradycyjnej receptury

2018-05-12 09:00:00 Jakub Chojak

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agromlecz Sp. z o.o. w Lipnie rozpoczęło działalność w 1993 roku. Zajmuje się w głównej mierze skupem i przetwórstwem mleka. Wyroby produkowane są w oparciu o tradycyjne receptury z najwyższej jakości surowca. Mleko dostarczają indywidualni producenci z Ziemi Dobrzyńskiej. W produktach nie zastępuje się tłuszczu mlecznego tłuszczami roślinnymi. Nie stosuje się zagęstników, wypełniaczy i innych konserwantów. W 2013 roku firma zdobyła I miejsce w plebiscycie Gazety Pomorskiej „Nasze Dobre z Pomorza i Kujaw” za Masło Ekstra.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agromlecz Sp. z o.o. poleca szeroki wybór produktów spożywczych pochodzenia mlecznego bez konserwantów, w tym: mleko, śmietankę, śmietanę, twarogi, masło, jogurt, maślankę, sprzedając je i inne towary spożywcze z własnej hurtowni odbiorcom indywidualnym i zbiorowym.

Firma dysponuje nadwyżkami mleka oferując je do dalszego przerobu. Dbając o utrzymanie wysokiej jakości oferowanych produktów, firma przeprowadziła modernizację działów produkcyjnych dostosowując je do wymagań Unii Europejskiej oraz wdrożyła system kontroli HACCP.

Firma poszerzając zakres działalności zakupiła obiekty Centrali Nasiennej w celu zapewnienia rolnikom materiałów do produkcji rolnej tj. kwalifikowany materiał siewny, nawozy mineralne, środki ochrony roślin, pasze.

Więcej dowiecie się na: http://www.agromlecz.pl/index.php

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ