Polska

Rubi Juice - Soki tłoczone Pełne z Natury

2021-01-20 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

Naturalnie mętne, bez dodatku cukru, wody i konserwantów soki - w takiej produkcji już od lat zajmuje się gospodarstwo założone w 1978 roku na północy wielkopolski. Poznajcie Rubi Juice.

Rubi Juice
Rubi Juice

Gospodarstwo z tradycjami

Gospodarstwo działa od trzech pokoleń, zostało założone w 1978 roku. Zlokalizowane jest w województwie wielkopolskim na północnym jego krańcu w miejscowości Łobżenica nad rzeką Łobżonka.

Wspieramy się w bezpośredniej produkcji, służymy sobie pomocą oraz staramy się w dalszym ciągu rozwijać i inwestować w nasze gospodarstwa, aby produkować towar najwyższej klasy.

 

Soki tłoczone z Doliny Łobżonki

Owoce wykorzystywane do produkcji naszych soków pochodzą z sadów Doliny Łobżonki. Dolina Łobżonki jest jednym z najbardziej czystych regionów Polski i część jej terenów została objęta programem NATURA 2000.

Nasze soki w procesie produkcyjnym tłoczone są na zimno, w wyniku czego uzyskujemy sok o niepowtarzalnych walorach smakowych, następnie poddawane są łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu zachowują świeżość i wszystkie odżywcze składniki.

 

Rubi Juice dla dzieci i szkół w całej Polsce

Nasze soki zostały docenione przez wiele placówek szkolnych, zyskaliśmy zaufanie wielu dzieci i ich rodziców. Zaopatrujemy szkolne stołówki oraz programy wspomagające zdrowe żywienie u najmłodszych w całej Polsce. Nasze możliwości są duże a pragnienie dzielenia się z dziećmi naszymi sokami nieograniczone.

Nasze dostawy odbywają się praktycznie każdego dnia, zasięgiem obejmujemy cały kraj. Jeżeli zechcesz to już jutro możesz otrzymać najświeższą porcję zdrowia dla Twojej placówki.

 

Owoce bezpośrednio od Gospodarza

Kupuj wprost z uprawy najświeższe owoce i warzywa. Bądź pewien tego co podajesz na stół swoim najbliższym. Czerp z natury to co najlepsze, bez szkodliwych uzdatniaczy, konserwantów i pestycydów.

Realizujemy zamówienia już od jednego kilograma.

 

Znamy się na produkcji soków jak mało kto

Soki są naturalnie mętne, bez dodatku cukru, wody i konserwantów. Rygor technologiczny i nadzór akredytowanego laboratorium potwierdza ich trwałość oraz termin przechowywania, który w temperaturach 2° C - 20° C udało nam się wydłużyć do 12 miesięcy.

Swoją produkcję opieramy o Certyfikat IPO i Global gap. Posiadamy wszystkie potrzebne badania jak HACCP i atesty, które są wymagane w placówkach zbiorowego żywienia.

 

Gospodarstwo Sadownicze

Mateusz Pluta

ul. Sportowa 32

89-310 Łobżenica

https://www.rubijuice.com/index.html

https://www.facebook.com/SokiRubiJuice

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ