Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” - Twarożek Babuni Półtłusty z Michowa!

2018-05-04 08:30:00 Jakub Chojak

Spółdzielnia Mleczarska “Michowianka” już od 1 sierpnia 1957 roku stara się zaspokajać najbardziej wygórowane oczekiwania oraz potrzeby klientów. Od 50 lat oferuje swoim klientom wyroby mleczarskie najwyższej jakości, które swój tradycyjny, wiejski smak zawdzięczają mleku z ekologicznie nieskażonych regionów Lubelszczyzny o czystym powietrzu, wodzie i glebie. Najbardziej znanym produktem „Michowianki” jest Twarożek Babuni.

Źródłem sukcesów SM „Michowianka” jest nowoczesna technologia, dbanie o detale i tradycja oraz wieloletnie doświadczenie pracowników. Atutem jest również bardzo wysoka jakość produktów, którą oprócz doskonałego surowca gwarantuje ścisła kontrola na każdym etapie produkcji.

Do umacniania pozycji „Michowianki” przyczyniają się realizowane na przestrzeni ostatnich lat inwestycje oraz poszerzanie gamy oferowanych produktów, w której każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W ofercie widnieją zarówno sery twarogowe, w tym wyśmienity „Twarożek Babuni”, sery dojrzewające typu holenderskiego i szwajcarskiego, jak również mleko spożywcze, masło, maślanka, kefir, śmietana, galanteria mleczarska oraz inne produkty mleczne. Spółdzielnia posiada także nowoczesną linię zagęszczania serwatki.

Mimo licznych osiągnięć Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” pragnie rozwijać się dalej, realizując śmiałe inwestycje pozwalające na uzyskanie jak najlepszych produktów wytwarzanych w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem naturalnym.

Dzięki tradycyjnej recepturze Twarożek Babuni ma niepowtarzalny wiejski smak i aromat. Jest aksamitny i delikatny. W roku 2016 otrzymał znak „Jakość Tradycja”. Doskonały do wszelkiego rodzaju past, farszów, wypieków oraz jako samodzielna przekąska. Twarożek Babuni Półtłusty z Michowa pochodzi z najwyższej jakości polskiego mleka, nie zawiera konserwantów, aromatów, wzmacniaczy smaku czy zagęstników. Produkt jest naturalnym źródłem witamin: A, B1, B2, PP, wapnia oraz białka.

Więcej o Twarożku Babuni, pozostałych produktach firmy oraz Spółdzielni Mleczarskiej „Michowianka” dowiecie się na: http://www.michowianka.pl/katalog_produktow.html

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ