Imprezy

Start Natura Food 2012!

2011-10-12 14:00:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

W piątek, 12 października w Łodzi rozpoczęły się Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD – najważniejsza impreza w Polsce dedykowana bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym.

Natura Food 2012
Natura Food 2012

Targi NATURA FOOD to doroczne spotkanie branży żywności, w tym roku uczestniczy w nim blisko 250 wystawców z całej Polski choć nie tylko. Są wśród nich rolnicy, producenci, przetwórcy, dystrybutorzy i hurtownicy żywności. Oficjalne otwarcie targów odbyło się w piątek o godzinie 14.00.

-Znajdujemy się w jednej z najbardziej ekologicznych hal w Polsce. Mam nadzieję, że wszyscy wystawcy wyjadą z naszego miasta usatysfakcjonowani i pełni pomysłów na dalszy biznes – mówił Krzysztof Grzywaczewski, który tego dnia zastąpił nieobecną Hannę Zdanowską, prezydenta miasta.

Targi to impreza której ideą jest promocja żywności ekologicznej i naturalnej oraz popularyzacja produktów regionalnych i tradycyjnych.

Szczególne pozdrowienia dla rolników, rolników, którzy wkładają tyle trudu w naszą żywność, duże wyrazy uznania dla organizatorów targów, za to, że można się tak znakomicie rozwijać, że spotykamy się w tak nowoczesnej hali w tak ekologicznym klimacie – mówiła do zgromadzonych dyrektor Departamentu Promocji i Komunikacji w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Anita Szczykutowicz.

Piąta edycja Targów zakończy się w niedzielę, 14 października.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ