Imprezy

Trwa IV Kaliski Festiwal Smaków

2013-06-07 14:00:00 Jakub Chojak

Piękna pogoda, atrakcyjne stoiska smaków z różnych zakątków Polski i Europy, a także coraz więcej kaliszan w Parku Miejskim – IV Kaliski Festiwal Smaków. Kuchnia. Tradycja. Sztuka rozgościł się nad Prosną w pobliżu Teatru im. W. Bogusławskiego.

Wśród imprez, które towarzyszyć będą Świętu Miasta Kalisza jest IV Kaliski Festiwal Smaków. Impreza jest plenerowym festynem, w czasie którego twórcy i producenci prezentują, częstują oraz sprzedają swoje wyroby.

Festiwal podzielony został na pięć stref tematycznych: kulinarną, artystyczną, dziecięcą, konsumpcji oraz – co jest nowością najbliższej edycji Festiwalu – Słoneczną Polanę. Słoneczna Polana to strefa spotkań z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. Zaplanowana została w formie pikniku, podczas którego można usiąść na kocach i delektować się zakupionymi wyrobami porównując smaki.

Lokalne i regionalne smaki to nie tylko stoiska wystawiennicze, ale także rywalizacja o serca odwiedzających. Podczas tegorocznego Festiwalu Smaków wystawcy będą walczyć o tytuł „Najlepszego produktu lokalnego” – głosować można w oznaczonych punktach na terenie Festiwalu (m.in. stoisko portalu www.calisia.pl oraz stoisku Centrum Informacji Turystycznej).

KALISKI FESTIWAL SMAKÓW – KUCHNIATRADYCJASZTUKA 
Data: 7-8.06.2014 r., sobota – niedziela
Godz.:
sobota: 10.00 – 20.00
niedziela: 10.00 – 18.00 
Miejsce: Park Miejski, Kalisz

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ