Wina

VIN-KON S.A. - „To co w polskich owocach, warzywach i zbożach najlepsze!”

2016-03-24 11:30:00 Jakub Chojak

Firma VIN-KON S.A. istniejąca od 1991 r. jest polską rodzinną spółką. Firma jest następcą prawnym Konińskich Zakładów Przemysłu Owocowo-Warzywnego i kontynuatorem kilkudziesięcioletniej tradycji winiarstwa konińskiego. Główną dziedziną działalności firmy jest przetwarzanie owoców, warzyw oraz słodów od lokalnych dostawców.

Działalność prowadzona jest w dwóch zakładach w Koninie (Wielkopolska) oraz Kruszwicy (Kujawsko-Pomorskie). Wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantuje produkcję naturalnych, bezpośrednich soków, soków zagęszczonych, faz aromatów a także ekstraktów słodów o najwyższej jakości.

Misją firmy VIN-KON S.A. jest przetwarzanie płodów rolnych w wysokiej jakości wina, soki i koncentraty owocowo – warzywne, zapewniając satysfakcję i korzyści w relacji dostawca – producent – odbiorca.

Bazując na współpracy z lokalnymi dostawcami świeżych oraz ekologicznych owoców VIN-KON S.A. stworzył rodzinę owocowych Win Tradycyjnych pod Marką Potęga Tradycji oraz cydr i perry pod Marką @libi. Wina te produkowane według starych tradycyjnych receptur charakteryzuje autentyczny smak owoców, z których są produkowane.

Więcej o firmie dowiecie się na: http://www.vinkon.com.pl/1,start.html

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ