Imprezy

WARSZAWA: Smaczny Targ na Saskiej Kępie

2013-07-24 13:30:00 Jakub Chojak

Najbliższa sobota (26 bm.) zapowiada się bardzo smacznie – na warszawskiej Saskiej Kępie odbędzie się Smaczny Targ, w czasie którego poszukiwacze smaków będą mogli nie tylko nacieszyć oczy, ale także degustować i kupować potrawy z różnych stron świata. Początek – godz. 9.00.

Jak zachęcają organizatorzy – Zapraszamy na kolejną edycje Smacznego Targu na Saskiej Kępie. Będzie więcej wystawców z jedzeniem do domu, większa różnorodność. Targ zagości na boisku szkoły przy ulicy Saskiej 78 na wszystkie letnie soboty. Będzie można degustować i zakupić na miejscu potrawy ze wszystkich stron świata, ekologiczne warzywa, sery kozie, korycińskie, tradycyjne wędliny, miody prosto z pasieki, regionalne specjały z kraju i zagranicy. Zapraszamy na cudowny letni piknik, z którego nie wyjdziecie głodni.

Wśród specjałów odwiedzający będą mogli znaleźć najlepszej jakości produkty od lokalnych producentów, specjały zarówno z tradycyjnej, polskiej kuchni, jak i z różnych zakątków świata, a także produkty często niedostępne w sklepach, które na co dzień odwiedzamy. Goście będą mogli dania spożyć na miejscu, ale także zabrać do domu.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali wykłady i warsztaty na trawie, animacje i atrakcje dla najmłodszych orz miejsce do gier i zabawa na świeżym powietrzu.

Dla najmłodszych przygotowane zostały MYSIE HARCE, zajęcia plastyczne oraz I edycja ODKURZ BIBLIOTECZKĘ!

Uwaga! W przypadku bardzo złej pogody organizatorzy zastrzegają, że impreza może zostać odwołana.


SMACZNY TARG NA SASKIEJ KĘPIE – impreza cykliczna
Termin: 26.07.2014 r., sobota 
Godz.: 9.00 – 17.00
Miejsce: boisko szkoły przy ul. Saskiej 78, Saska Kępa, Warszawa

Województwo: mazowieckie

Więcej informacji: Facebook: SMACZNY TARG NA SASKIEJ KĘPIE

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ