Lokalność

WARSZAWA: Targ Drugie Śniadanie

2013-07-26 13:30:00 Jakub Chojak

Już w najbliższą sobotę (26 bm.) na warszawskim Bemowie odbędzie się Targ Drugie Śniadanie, podczas którego oprócz ciekawie spędzonego czasu, będziecie mogli także kupić owoce i warzywa, pieczywo oraz doskonałe wyroby wędliniarskie od małych producentów. A dla dzieci – dodatkowe atrakcje.

Jak zachęcają organizatorzy imprezy – Zapraszamy do odwiedzenia nas w wyjątkowym miejscu, na pięknym zielonym terenie możecie zjeść sobotnie śniadanie przy chilloutowej muzyce, zrobić pełne zakupy spożywcze. Kupić ekologiczne warzywa i owoce, doskonałe wyroby wędliniarskie od małych producentów, pieczywo, świetnej jakości świeże mięsa, sery zagrodowe i wiele wiele innych produktów.

Na warszawskim Bemowie organizatorzy przygotowali także dodatkowe atrakcje dla dzieci: Warsztaty mydełkowe, które przygotowały FORMY KOLORYoraz zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci, które zaproponują specjalistki z Niepublicznego Przedszkola „Mały Odkrywca”. Jeżeli dopisze pogoda, to wśród atrakcji udostępnione będą baseniki do kapania (organizatorzy proszą o zabranie ręczników), trampolina oraz dmuchawiec, a na milusińskich będą czekały także konkursy i super zabawa.


TARG DRUGIE ŚNIADANIE
Termin: 26.07.2014 r., sobota 
Godz.: 9.00 – 16.00
Miejsce: ul. Obrońców Tobruku 40 na terenie OSiR, Bemowo, Warszawa

Województwo: mazowieckie

Więcej informacji: Facebook: TARG DRUGIE ŚNIADANIE

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ