Imprezy

Wyjątkowe i pyszne regionalne produkty do niedzieli w Galerii Tęcza Kalisz! [ZDJĘCIA]

2017-04-08 10:00:00 Jakub Chojak

Kilka rodzajów świeżego chleba, turecką chałwę, aromatyczne ciasta, miody, prawdziwe góralskie oscypki i różnorodne przyprawy – m.in. takie regionalne specjały możecie kupić na trwających od czwartku do niedzieli Wielkanocnych Jarmarkach Produktów Regionalnych w Galerii Tęcza w Kaliszu. – To pierwsza edycja naszego jarmarku w Kaliszu. Mamy nadzieję wrócić tu ponownie za rok, a obecnie zapraszamy w ten weekend wszystkich zainteresowanych regionalnymi produktami do Galerii Tęcza – mówi organizujący targi Mariusz Kańduła z produkującej miody Pasieki Otusz.

Wiosenna edycja Jarmarków Produktów Regionalnych jest również edycją wielkanocną. Tym bardziej warto wybrać się do Tęczy, aby na Święta zaopatrzyć się w najlepsze polskie, regionalne produkty. Wytwarzane są one według tradycyjnych receptur, bez chemicznych konserwantów, bardzo często przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Jarmarki, organizowane cyklicznie już od kilku lat, zdobywają coraz większą popularność wśród naszych Klientów. Doceniają oni dobre, regionalne produkty ze względu na ich jakość, regionalność oraz oczywiście walory smakowe. W tym roku organizujemy Jarmarki na tydzień przed świętami. Warto wykorzystać tę okazję i właśnie na stoiskach z tradycyjnymi, polskimi produktami zrobić świąteczne zakupy – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza.

Od początku roku organizujemy jarmarki co tydzień, w różnych miejscach Wielkopolski – od stycznia byliśmy m.in. w Lesznie, Gorzowie Wielkopolskim czy w Poznaniu. Odwiedziliśmy również Myślenice na Dolnym Śląsku. Produkty na Jarmarku pochodzą z rodzinnych firm, takich jak nasza. My również proponujemy klientom miody własnej produkcji – dodaje Mariusz Kańduła, właściciel Pasieki Otusz z Buku, która jest obecna na rynku ponad 15 lat.

Dla wszystkich spragnionych regionalnych produktów stoiska będą czynne do niedzieli, 8 kwietnia w godzinach otwarcia Galerii Tęcza.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ