Imprezy

8. Targi EKOstyl - Zdrowej żywności, Stylu życia i EKOrodziny

2021-06-14 14:00:00 redakcja@produkty-lokalne.pl za http://targibielskie.pl/

Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

źródło: fb/EKOstyl
źródło: fb/EKOstyl

Podczas ósmej edycji targów EKOstyl do dyspozycji zwiedzających będzie ponad 200 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej – jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

Pojawi się też wiele nowych, atrakcyjnych produktów, m. in. oparte o polski patent doskonałe środki czystości i naturalne kosmetyki dla dorosłych i dla dzieci, wegańskie ekokosmetyki i suplementy, ziołowe syropy, ekologiczne przyprawy i wina, ekodywany z wełny i jedwabiu z Ukrainy i wiele innych. Można też będzie poznać prezentowane na targach nowoczesne sposoby diagnostyki, rehabilitacji, zabiegi antiage.

Targom towarzyszy atrakcyjny program wydarzeń, takich jak:

  • STREFY Pokazów Kulinarnych – tematyczne pokazy przygotowania potraw Kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, oczywiście i Polskiej, połączone z degustacją potraw.
  • STREFA EKOdom – rozwiązania ekologiczne dla domu i otoczenia, odnawialne źródła energii
  • WYKŁADY, Prelekcje – w sali konferencyjnej na terenie targów.
  • EKOPRZEDSZKOLE – w którym będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.
  • PIKNIK EKOLOGICZNY – edukacja i zabawa

 

Targi odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26, w sobotę i niedzielę (19 i 20 czerwca) od godz. 10.00 do 19.00.

 

Więcej informacji na https://www.facebook.com/targiekostyl/ lub http://targibielskie.pl/8-targi-ekostyl-2021-zdrowej-zywnosci-stylu-zycia-i-ekorodziny 

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ