Turystyka

Agroturystyka nad Kamionką – odpoczynek blisko natury

2021-02-15 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl za turystyka-wlkp.pl

Chyba nie ma lepszego miejsca na odpoczynek i ucieczkę przed zgiełkiem jak łono beztroskiej i pięknej wsi. Agroturystyka nad Kamionką to idealne miejsce aby zapomnieć o codzienności i rozkoszować się naturą.

źródło: turystyka-wlkp.pl
źródło: turystyka-wlkp.pl

Gospodarstwo agroturystyczne „Nad Kamionką” zaskakuje atmosferą i sielskim klimatem. Budynek otoczony jest lasem, obok przepływa rzeka Kamionka. Położenie agroturystyki zachęca więc do skorzystania z wielu atrakcji znajdujących się zarówno na terenie gospodarstwa, jak i w jego sąsiedztwie. Można tutaj grillować i biesiadować przy ognisku, czy wędkować. Okolicę zwiedzać z pozycji rowerowego siodełka, idąc na spacer z kijkami nordic walking lub wziąć udział w spływie kajakowym. W sezonie można wybrać się na grzybobranie, polowanie, bądź po prostu obserwowanie natury.

Agroturystyka nad Kamionką otrzymała I miejsce w 2019 w Konkursie na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w kategorii „Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym”.

 

http://nadkamionka.pl/

Brzeźnica Kolonia 32

64 –915 Jastrowie kom. + 48 516 271 665

kom. + 48 723 603 779

tel.: + 48 67 266 15 50

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ