Gastronomia

AŻE – atestowana żywność ekologiczna z Kielc!

2016-03-08 12:30:00 Jakub Chojak

Sklep „AŻE” od kilkunastu lat oferuje klientom atestowaną żywność ekologiczną. Szeroki asortyment produktów obejmuje między innymi owoce i warzywa wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych, nabiał i wędliny ekologiczne, pieczywo na zakwasie, produkty dla diabetyków, soki, przetwory. Na sklepowych półkach można znaleźć również artykuły spożywcze wyprodukowane przez członków Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie. Asortyment sklepu jest ciągle poszerzany i budowany w oparciu o opinie klientów, którzy cenią swoje zdrowie.

Nasza historia z żywnością ekologiczną zaczęła się już w latach 80-tych. Kiedy to rodzice w trosce o nasze zdrowie i rozwój, na odziedziczonej po swoich rodzicach ziemi założyli gospodarstwo ekologiczne. I tak w 1993 r. otrzymaliśmy atest EKOLANDU. Prowadzone z pasji gospodarstwo w krótkim czasie stało się dla nas sposobem na życie. Nauczyło szacunku do matki natury i pokazało, że zainwestowany czas, ciężka praca i miłość do ziemi owocuje tym co najważniejsze – zdrowiem. Z czasem, zapragnęliśmy się dzielić dobrami „naszej ziemi” z innymi i tak oto w 1998 r. powstał sklep AŻE z atestowaną żywnością ekologiczną. Początkowo, przez krótki czas znajdował się on na obrzeżach Kielc, ale chcąc prężnie działać przenieśliśmy go bliżej serc mieszkańców miasta. I tak od kilkunastu lat jesteśmy z Wami przy ul Kościuszki 14 – tłumaczy Małgorzata Dendys.

W 2010 r. AŻE za promowanie, sprzedaż żywności wysokiej jakości z regionu jako pierwszy sklep został członkiem Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie.

Więcej o sklepie „AŻE” dowiecie się na: http://twojeaze.com/

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ