Miód

Dary Ula - najwyższej jakości miody prosto od Pszczalarza!

2016-02-28 13:00:00 Jakub Chojak

Miód jest nie tylko smacznym, słodkim przysmakiem, ale stanowi również remedium na wiele dolegliwości zdrowotnych. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu tym pszczelim wyrobem właściciele sklepu oraz pasieki “Dary Ula” postanowiliśmy stworzyć w Internecie miejsce, w którym każdy będzie mógł zamówić pyszne miody prosto z pasieki! W ofercie znajdziecie m.in. popularny wśród dzieci miód wielokwiatowy czy lipowy, ale również ceniony przez znawców miód gryczany, pikantny spadziowy bądź rzepakowy.

Gwarantujemy, że prowadzona przez nas pracownia pasieczna, całkowicie odpowiada wszelkim standardom i normom europejskim. Miód, który oferujemy, podlega skrupulatnym badaniom, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom wyjątkowo wysoką jakość miodu – podkreślają właściciele “Darów Ula” i dodają:

Sklep Daryula.pl powstał z myślą o naszych Klientach, po to, by mogli zamówić nasz miód, wtedy kiedy mają tylko ochotę na słodkości z naszych pasiek. Przy obecnych cenach paliw, świetnym rozwiązaniem jest zamówienie miodu w sklepie Daryula.pl i dostarczenie go kurierem. Pozwala to zaoszczędzić czas, oraz pieniądze. Zapraszamy również serdecznie do naszego gospodarstwa pasiecznego znajdującego się w Przybrodzinie, gdzie można spróbować różne gatunki miodów, zwiedzić naszą pracownię pasieczną oraz po uprzednim ubraniu się w kombinezon pszczelarski podejrzeć z nami pasjonujące życie pszczół!

Więcej informacji o miodach oferowanych w “Darach Ula” znajdziecie na: http://www.daryula.pl/

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ