Gastronomia

Dworek Galosa – wyjątkowe wesela w perle Turystycznego Hrabstwa Sudetów!

2016-03-22 11:30:00 Jakub Chojak

Obiekt znajduje się w Stroniu Śląskim, miejscu stanowiącym perłę Turystycznego Hrabstwa Sudetów. Miasteczko leży w malowniczej dolinie rzeki Białej Lądeckiej, pomiędzy czterema pasmami górskimi: Masywem Śnieżnika, Górami Złotymi, Górami Bialskimi i Krowiarkami. Niewątpliwym atutem obiektu jest bliskie sąsiedztwo Kościoła Parafialnego w Stroniu Śląskim, w którym lokalni Księża z wielkim zaangażowaniem, dostojnością a nawet szczyptą humoru udzielą młodej parze Sakramentu Małżeństwa.

Dla osób, planujących przyjęcie ślubu na łonie natury, przygotowaliśmy w ogrodzie „Świątynię Ślubów”, w której Urzędnicy z radością połączą Państwa w jeden Związek Małżeński. Ślub, następnie wesele to jedyny, niepowtarzalny dzień w naszym życiu. Marzeniem jest, aby ten czas pozostał w pamięci i przez wiele lat pozwalał przywoływać wspaniałe wspomnienia… dlatego wspólnie przygotowujemy przyjęcia weselne, które na długie lata pozostają w pamięci biesiadników. Nasz Szef Kuchni dba, o to żeby zadowolić najbardziej wyrafinowane podniebienia, a nasz personel pilnuje, aby wszyscy goście spędzili ten szczególny czas w miłej i wesołej atmosferze – podkreślają właściciele „Dworku Galosa”.

Organizacja przyjęć weselnych w Dworku Galosa, ma już ponad 15-letnią tradycję. W klimatyzowanej sali kolumnowej Willi „Pan Tadeusz” organizowane są wesela dla 60 – 180 osób, natomiast w sali kominkowej „Dworku” dla 20 – 35 osób. Do dyspozycji gości właściciele pozostawiają również chatę znajdującą się w ogrodzie, w której przygotowywane są grille, pieczone prosiaki lub podawana jest dziczyzna. – Potrawy z dziczyzny są naszymi produktami regionalnymi, za które zdobyliśmy pierwszą nagrodę – Perłę Kulinarną, w ogólnopolskim konkursie kulinarnym w Poznaniu – dodaje Monika Galos.

Dodatkowo wieloletnie doświadczenie pracowników obiektu gwarantuje, że wesela organizowane w „Dworku Galosa” mają swój niepowtarzalny klimat. Dowodem jest certyfikat uzyskany dla „Dworku Galosa”, jako laureata plebiscytu „WESELE MARZEŃ”, zorganizowanego przez Gazetę Wrocławską w kategorii „NAJLEPSZE MIEJSCE NA WESELE”. – Wygrana świadczy o wielkim gronie szczęśliwych i zadowolonych par, które oddały na nas głosy w plebiscycie, potwierdzając tym samym, że ich wybór miejsca na wesele swoich marzeń był trafny – kończy Monika Galos.

Więcej dowiecie się na: http://www.dworekgalosa.pl/

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ