Agroturystyka

Dworek Tradycja – Bełczna 1648 r.

2015-12-23 09:30:00 Jakub Chojak

Dworek Tradycja – to piękne miejsce położone nieco na uboczu, w niewielkiej wsi Bełczna, otoczonej polami i lasami, 90 kilometrów na wschód od Szczecina. Ponad 300-letnia historia domu i jego rozliczne tajemnice oraz atrakcje sprawiają, że pobyt tu jest wyjątkowym przeżyciem.

Dworek pamięta bezmiar burzliwych, pięknych i dziwnych historii. W jego otoczeniu działo się przez dziesiątki lat zwyczajne życie, których jest dziś żywym wspomnieniem. W murach domu mieścił się kiedyś zajazd i pastorówka, po wojnie umieszczono tu archiwum powiatowe, a przed kilkudziesięciu laty pełnił on także funkcję wiejskiej szkoły.

Kuchnia to serce Dworku Tradycja, miejsce w którym wszystko się zaczyna. – Tu przygotowujemy ciasto na nasz prawdziwy chleb, który potem wędruje do pieca. Tu sporządzamy marynaty do mięs zgodnie ze starymi przepisami. Tu pichcimy pyszne i wartościowe zupy, wzbogacone o warzywa z naszego ogrodu. Tu ręcznie wyrabiamy ciasto na pierniki i ciasta, których słodki smak zostaje w ustach na długo – mówi Grażyna Zaremba-Szuba. Kucharze Dworku Tradycja specjalizują się w kuchni Pomorza Zachodniego.

Ceny w Dworku Tradycja:

Pokój 1 os. – 115 zł /śniadanie w cenie/
Pokój 2 os. – 200 zł /śniadanie w cenie/
Pokój 3 os. – 270 zł /śniadanie w cenie/
Obiadokolacja od 40 zł/ os

Dworek Tradycja oferuje również specjalne pakiety do spędzenia w nim tygodniowego urlopu, zorganizowania spotkań biznesowych czy program edukacyjny dla dzieci:

Pakiet 30 plus – Pyszny czas: http://dworektradycja.pl/pakiet-30-plus-pyszny-czas/

Pakiet 50 plus – Smakowanie życia: http://dworektradycja.pl/pakiet-50-plus-smakowanie-zycia/

Pakiet Szkoła – Wiejskie Gospodarstwo Edukacyjne: http://dworektradycja.pl/pakiet-szkola-wiejskie-gospodarstwo-edukacyjne/

Pakiet Biznes – Energia z natury: http://dworektradycja.pl/pakiet-biznes-energia-z-natury/

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ