Imprezy

Festiwal Gravitacji w Nałęczowie już od 6 sierpnia!

2021-07-28 10:20:49 redakcja@produkty-lokalne.pl za EraKonopi.pl

Słoneczne lato sprzyja wielu atrakcyjnym spotkaniom i imprezom plenerowym. Już niedługo w pięknym, uzdrowiskowym Nałęczowie będzie można przez 3 dni poddać się wypoczynkowi połączonemu z rozrywką i edukacją. To właśnie tutaj na terenie Parku Zdrojowego od 6 do 8 sierpnia będzie można udać się w kosmiczną przestrzeń w towarzystwie 8 planet.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Festiwal Gravitacji to holistyczna przestrzeń w której będzie można znaleźć wielu interesujących wystawców, kulinaria, rękodzieło i szereg interesujących warsztatów i wykładów edukacyjnych. W trakcie tego wydarzenia Twoje ciało, umysł i serce znajdzie wiele atrakcyjnych przystanków w trakcie międzyplanetarnej podróży.

Program zapowiada się niezwykle intensywnie: to spotkania na sesjach jogi i medytacji w naturze, turniej badmintona, muzyka na żywo, gry i zabawy dla dzieci i dla dorosłych. To holistyczne wydarzenie równowagi ducha, ciała i umysłu Miejsce gdzie każdy uczestnik będzie mógł skosztować kuchni świata, zadbać o siebie w sposób całościowy i poczuć na nowo pojednanie z naturą. Zobacz program https://naleczow.pl/zapraszamy-na-festiwal-grawitacji/

Organizatorzy zadbali o atrakcyjność planet, których atmosfera i przyciąganie sprawi, że poczujemy się jak w innym wymiarze: smakowym, wiedzowym, oddechowym, medytacyjnym, radosnym. Te planety to Balonowa, Kulinarna, Wystawiennicza, Artystyczna, Jogi i Relaksacji, Wiedzy, Szczęśliwych Dzieci i Muzyczna.

W sobotę 7 sierpnia na Planecie Wiedza każdy złakniony informacji na temat zdrowego trybu życia oraz energii z natury znajdzie coś dla siebie. To planeta pełna ciekawych warsztatów i prelekcji, takich jak: warsztaty akupresury, pracy z umysłem, redukcji stresu czy zdrowego żywienia oraz wykłady na temat mindfullness, oczyszczania ciała, metod na zmęczenie i wiele więcej. Przez 3 dni usłyszysz i doświadczysz rzeczy, które pomogą Tobie w znalezieniu Twojej ścieżki do spełnionego życia.

 

Więcej na https://erakonopi.pl/daj-sie-przyciagnac-grawitacji-kolejny-przystanek-na-mapie-letnich-imprez-festiwal-gravitacji-w-naleczowie,414 

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ