Polska

Izba Gospodarczo Handlowa Rynku Spożywczego apeluje: „Nie kupujmy produktów z Rosji i Białorusi”.

2022-02-28 09:51:44 red za IGHRS

Wobec bandyckiego ataku Rosji na Ukrainę Izba Gospodarczo Handlowa Rynku Spożywczego nawołuje do bojkotu produktów z Rosji i Białorusi.

Logo IGHRS
Logo IGHRS

- Izba Gospodarczo Handlowa Rynku Spożywczego rozwiązuje współpracę z podmiotami gospodarczymi zarejestrowanymi na terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białoruskiej, a także kończy do tej pory nawiązane relacje i stosunki biznesowe, społeczne i inne z osobami i organizacjami z terytorium Rosji i Białorusi - czytamy w stanowisku Izby.

Izba apeluje o zerwanie wszystkich kontaktów biznesowych i handlowych z podmiotami z Białorusi i Rosji. Apeluje także o wprowadzenie embarga gospodarczego na import produktów z Białorusi i Rosji oraz o nie kupowanie białoruskich i rosyjskich produktów.

Towary z Rosji mają kody kreskowe zaczynające się od cyfr: 460; 461; 462; 463; 464; 465; 466; 467; 468 i 469. Natomiast towary z Białorusi mają kod kreskowy zaczynając się od cyfr: 481.

- Prosimy o zaprzestanie kupowania rosyjskich i białoruskich produktów. Robiąc to wspieramy gospodarczo Białoruś, a także Rosję, która bestialsko zaatakowała Ukrainę i prowadzi działania zbrojne także wobec ludności cywilnej – informuje IGHRS.

Poniżej Stanowisko Izby Gospodarczo Handlowej Rynku Spożywczego:

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ