Imprezy

Międzynarodowe Targi Turystyczne – Wrocław 2014

2013-02-07 10:00:00 Jakub Chojak

We wrocławskiej Hali Stulecia można już zwiedzać Międzynarodowe Targi Turystyczne – Wrocław 2014. Ten weekend zapowiada się wyjątkowo turystycznie w stolicy Dolnego Śląska!

Blisko 200 wystawców i partnerów, którzy przygotowali zarówno krajową, jak i zagraniczną ofertę wypoczynku, przez trzy dni targowe oczekiwać będzie na spragnionych urlopu – z pewnością we wszystkich zakątkach świata – turystów.

Festiwal Podróżników, Festiwal Kulinarny, Strefa Małego Podróżnika, Międzynarodowy Festiwal Tańca, czy oficjalne wręczenie nagród w konkursie SPA Prestige Awards to tylko wybrane atrakcje najbliższego targowego weekendu, który odbędzie się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Tegoroczni Goście specjalni to Jacek Bonecki, który do Wrocławia przywiezie niepublikowane dotąd zdjęcia z rajdu Dakar oraz Anna i Krzysztof Kobusowie – zamiłowani podróżnicy. Prawdopodobnie najbardziej popularnym wydarzeniem podczas MTT Wrocław 2014 będzie Festiwal Podróżników – Festiwal od lat ma tylko jeden cel: zainspirować do podróżowania. Nasi goście podróżują z dziećmi, samotnie, w gronie znajomych. Są nawet tacy, którzy sami zbudowali jacht i przemierzyli nim Atlantyk. (…) Obalamy również mity, ze podróże muszą być drogie. Zapraszamy nie tylko podróżników z pierwszych stron gazet, ale i zwykle osoby, które tak jamy my, na co dzień pracują, a od czasu do czasu spełniają marzenia. – mówi Patrycja Stopczyk z biura organizacyjnego Targów.

Wyjątkowo ciekawie zapowiada się także I Grand Prix Sommelierskie, podczas którego wybrany zostanie najlepszy sommelier, a zwiedzający otrzymają niezwykłą okazję poznania tajników świata winiarskiego.

Naturalnie będzie także coś dla miłośników polskim smaków – w czasie EKOJarmarku wystawcy będą przedstawiać regionalne wędliny, miody z rodzimych pasiek, oscypki z Podhala, czy chleby wypiekane na zakwasie.

A dla poszukiwaczy nieco dalszych smaków, organizatorzy przygotowali specjały z Austrii, Grecji, Litwy, Włoch oraz aromatyczne przyprawy z całego świata.

Międzynarodowe Targi Turystyczne – Wrocław 2014

Data: 7-9.02.2014 r. 
Godz.: 
piątek 10.00-17.00
sobota 10.00-17.00
niedziela 10.00-16.00
Bilety:
jednodniowy/normalny – 15 zł, jednodniowy/ulgowy – 10 zł *
karnet dwudniowy/normalny – 20 zł, karnet dwudniowy/ulgowy – 15 zł
karnet trzydniowy/normalny – 30 zł, karnet trzydniowy/ulgowy – 20 zł
grupowy – 8 zł (przy zakupie powyżej 10 biletów)

  • Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym

Dla dzieci do 7. roku życia wstęp jest bezpłatny.

Miejsce: Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
Więcej informacji: www.mttwroclaw.pl

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ