Agroturystyka

"Stary Młyn" zaprasza

2011-10-09 14:30:00 Jakub Chojak

Młyn zaadoptowany na potrzeby agroturystyki i wędzone przez gospodarza ryby z własnej hodowli – brzmi jak bajka? A to przecież rzeczywistość – “Stary Młyn” zaprasza!

Młyn zaadoptowany do celów turystycznych został w 1979 roku. Od tego czasu goście mogą korzystać z pomieszczeń wyposażonych w łazienki. Gospodarstwo wśród wszystkich innych położonych na terenie województwa mazowieckiego, wyróżnia lokalizacja oraz świetna kuchnia, gdzie królują ryby z własnego gospodarstwa – świeże pstrągi, jesiotry i karpie. Ryby osobiście – według unikalnego przepisu – od kilkudziesięciu lat wędzi gospodarz, który prowadzi również zajęcia podczas dla Ośrodków Doradztwa Rolniczego.

Turyści mogą liczyć na ciszę, spokój, świetne jedzenie – głównie ryby i dziczyznę, lokalne produkty i bardzo dobre warunki lokalowe – mówił Andrzej Sosiński, właściciel gospodarstwa. Prócz ryb, warto także skosztować dziczyzny, jaj od hodowanych na wolnym wybiegu w gospodarstwie kur oraz serów twarogowych od sąsiada.

Do dyspozycji gości gospodarze oddają rowery, idealne do długich wycieczek po okolicy. W sezonie warto zająć się tu podglądaniem zwierząt i ptaków.

„Stary Młyn” jest obiektem całorocznym. W 2010 roku zdobył czwarte miejsce i tym samym Polski Certyfikat Ekoturystyczny za najlepsze gospodarstwo agroturystyczne, duży las wokół gospodarstwa, przestrzeń, możliwość pobytu ze zwierzętami.

Kontakt:

Andrzej Sosiński 
Ołtarze Gołacze 65, 07-322
tel. 515 23 56 19

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ