Polska

Targ Jesienny na Plantach w Kaliszu - można było kupić rośliny, miody, kosmetyki naturalne i rękodzieło [Zdjęcia]

2021-10-23 19:11:14 redakcja@produkty-lokalne.pl

Od godz. 9.00 do 13.00 w sobotę na kaliskich Plantach odbywał się Targ Jesiennych. Do dyspozycji przybyłych mieszkańców było kilka stoisk, a na nich m.in. suszone rośliny, ozdoby, miody, kosmetyki i biżuteria. Swoje stoisko miało też Miasto oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu.

fot. redakcja@produkty-lokalne.pl
fot. redakcja@produkty-lokalne.pl

Targ Jesienny na kaliskich Plantach był idealnym miejscem, aby nabyć różnego rodzaju różnego rodzaju wyroby rękodzielnicze i rośliny, nawet te egzotyczne. - Na kilkunastu stoiskach wystawione były m.in. suszone rośliny, dynie ozdobne, warzywa kiszone, bardzo zdrowe różnorodne produkty, kosmetyki czy ręcznie robiona biżuteria– mówi Katarzyna Ciupek rzecznik prasowy Urzędu Miasta - Na stoisku Miasta Kalisza były prowadzone konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które przydadzą się w tym czasie jesiennym tj. np. kubek termiczny, ale też zimowym – dla kierowców mieliśmy skrobaczki do szyb. Informowaliśmy także o akcja proekologicznych Miasta oraz o dofinansowaniu do wymiany ogrzewania – dodaje.

To nie pierwsza tego typu inicjatywa – w lipcu odbył się Targ Kwiatowy, dlatego Miasto myśli o kolejnych edycjach – Widać jesienny asortyment wystawców, którzy przybyli z Kalisza i okolic. Myślę, że kolejne imprezy będą coraz bogatsze i będą oferowały coraz więcej dla mieszkańców – mówi Katarzyna Ciupek – Będziemy informowali o tym kiedy będą kolejne targi organizowane. Widzimy, że zainteresowanie mieszkańców jest całkiem spore. Chcemy odpowiadać na potrzeby mieszkańców i wprowadzić „życie” na Plantach, które zyskały całkiem nowe oblicze - dodaje.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ