Agroturystyka

Tawerna Pod Kotwicą - Smaki Tradycji!

2016-03-30 11:00:00 Jakub Chojak

Gospodarstwo Agroturystyczne Rodziny Kubiciel “Pod Kotwicą” położone jest we wsi Kadłub Wolny (gmina Zębowice, woj. opolskie) w dolinie rzeki Libawa, wśród pięknych leśnych terenów, które zachęcają do spacerów i rowerowych wycieczek. W “Tawernie” właściciele zajmują się hodowlą karpia – Posiadają dwa stawy o łącznej powierzchni 3,5 ha.

Na wszystkich gości “Tawerny Pod Kotwicą” czekają przytulne pokoje gościnne z łazienkami i serdeczna gościna gospodarzy. Specjalnością gospodyni jest pstrąg z grilla i typowa kuchnia śląska, ale goście podejmowani są również innymi potrawami z ryb i innych regionów kraju i Europy. Wiedza i wszechstronność gospodarzy pozwala na sporządzanie menu na specjalne życzenia Gości. – Przygotujemy dla Państwa dania z tradycyjnego „świniobicia”, jak również specjały z kuchni śródziemnomorskiej, czy też meksykańskie chili con carne lub japońskie sushi oraz wietnamskie sajgonki – podkreśla właścicielka Beata Kubiciel.

Więcej informacji o Tawernie oraz możliwościach spędzania wolnego czasu w tym miejscu znajdziecie na: http://podkotwica.pl/

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ