Tysiące odwiedzających na targach w Bielsku

2021-11-26 10:57:51 redakcja@produkty-lokalne.pl

W miniony weekend w bielskiej Hali na Dębowcu odbyły się jedne z największych targów poświęconych produktom lokalnym. Targi odbyły się po raz dziewiąty.

 

IMG_20211119_144351
IMG_20211119_144351

Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów – firmy Astra - w ciągu trzech dni targi odwiedziło ponad 6 600 gości. Mieli oni do dyspozycji 250 stoisk prezentujących rozmaite produkty ekologiczne, lokalne i regionalne. Nie zabrakło produktów z daleka: na stoiskach można było nabyć produkty z Gruzji, Maroka, Azerbejdżanu, bałkańskie specjały, wędliny z Litwy, a nawet szafranową herbatę z Iranu.

Wśród produktów lokalnych można było spróbować prawdziwych specjałów: znakomitego chleba z cieszyńskiej piekarni Croma, skosztować nowatorskich serów z rodzinnej firmy Ahser z Nałęczowa, liofilizowanych owoców z firmy Dziki Owoc oraz dziesiątek innych produktów. Praktycznie na każdym stoisku można było znaleźć coś ciekawego.

 

Ale targi EkoStyl to nie tylko produkty spożywcze: można było nabyć wiele produktów prozdrowotnych, kosmetycznych, poddać się masażowi, wypróbować fotele do masażu, wysłuchać prezentacji poświęconych zdrowiu i ekologii.

Osobną i nowatorską częścią Targów był moduł EkoCanna – czyli pierwsze w Południowej Polsce targi konopne. Kilkunastu wystawców prezentowało ten dynamicznie rosnący rynek: od kosmetyków konopnych Galerii Konopi, przez nowatorskie oleje z nanocząsteczkami I am CBD, czy ciekawie zaprojektowane oleje Satiwell, po herbaty konopne hempire.pl – każdy mógł dowiedzieć się jak działają i wypróbować produkty konopne.

Warto wspomnieć o znakomitej, niemal rodzinnej atmosferze panującej na Targach, czego zasługa było podejście organizatorów, dbających o każdy szczegół.

Jednym słowem była to bardzo udana impreza targowa. Następna edycja EkoStyl odbędzie się w kwietniu.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ