Polska

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zachęca do udziału w konkursie „Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce”

2021-07-28 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl za https://turystyka-wlkp.pl/

Do 30 września przedłużono termin składania zgłoszeń do konkursu „Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce”.

źródło: fb/Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska
źródło: fb/Sieć Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska

Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza wielkopolskie gospodarstwa agroturystyczne do  udziału w konkursie pn. „Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce”.

Dla kogo konkurs?

W konkursie mogą rywalizować właściciele gospodarstw agroturystycznych z Wielkopolski (zarejestrowanych jako odrębna działalność gospodarcza czyli więcej niż 5 pokoi), które posiadają stronę internetową. Konkurs ma na celu popularyzację i promocję wielkopolskiej wsi jako miejsca wypoczynku. Ma zachęcać do odwiedzania ciekawych pod względem turystycznym miejsc znajdujących się na obszarach wiejskich zarówno gości krajowych, jak i zagranicznych, motywując  jednocześnie jednostki agroturystyczne lub turystyczne do podnoszenia standardu, jakości oraz zakresu prowadzonych usług. Istotnym elementem konkursu jest także popularyzowanie i promowanie tradycyjnej kuchni wielkopolskiej.

Jak to zrobić?

Chętni do udziału w konkursie formularze zgłoszeniowe wraz z załącznikami w wersji papierowej mogą składać osobiście, za pośrednictwem poczty, bądź kuriera w godzinach pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przy al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań. W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem na kopercie należy dopisać „KONKURS AGROTURYSTYCZNY”. Zgłoszenia można także składać drogą elektroniczną na adres e-mailowy: dr.sekretariat@umww.pl lub za pośrednictwem elektronicznej skrytki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ePUAP: /umarszwlkp/SkrytkaESP. Nabór zgłoszeń został przedłużony do 30 września.

Co będzie oceniane?

Nadesłane zgłoszenia agroturystycznych witryn internetowych oceniała będzie powołana przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Kapituła Konkursowa, która weźmie pod uwagę następujące elementy: wykonanie – estetykę, innowacyjność strony internetowej, obecność w mediach społecznościowych, m.in.: Facebook, Instagram itp., możliwość przeglądania zdjęć, zarezerwowania noclegu ze strony, umieszczenie mapki z dojazdem, informacje o innych atrakcjach w okolicy, tłumaczenie strony na inne języki oraz dodatkowe funkcje strony, jak np. audio przewodniki lub możliwość odbycia wirtualnego spaceru.

Wyniki konkursu w zakresie nazwy i adresu obiektu oraz nazwy strony internetowej obiektu zostaną upublicznione podczas uroczystości rozdania nagród oraz opublikowane na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego www.umww.pl.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ