Imprezy

WARSZAWA: Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych

2013-07-21 13:30:00 Jakub Chojak

Od piątku do niedzieli w warszawskim Centrum Handlowym Blue City poszukiwacze zarówno polskich, jak i zagranicznych regionalnych smaków będą mieli doskonałą okazję do zapoznania się z kolejnymi na pewno wyjątkowymi produktami. Początek 25 lipca o godz. 10.00

Organizatorzy imprezy zapraszają – Podczas wakacyjnych wojaży odwiedzamy różne kraje i rejony, zachwycając się ich kolorystyką, obyczajami, no i kuchnią. Czasem jednak nie trzeba daleko szukać, by rozsmakować się w potrawach tradycyjnych dla danej okolicy. Wiele rejonów Polski ma charakterystyczne dla siebie odmiany serów, chleba czy kiełbas.

W warszawskim Blue City na odwiedzających będą czekały specjały kuchni śląskiej, małopolskiej, kaszubskiej czy góralskiej. Producenci smacznej żywności z różnych zakątków Polski zaprezentują produkty, a wiele z nich spotkać można tylko w lokalnych gospodarstwach.

Jeżeli jednak smaki polskich regionów to za mało, wśród wystawców będą także nasi bliżsi lub dalsi sąsiedzi – na Jarmarku będzie można spotkać smaki z Litwy, Węgier, Grecji, czy Włoch.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w warszawskim Blue City może być zatem doskonałym przedsmakiem wakacyjnych podróży.


MIĘDZYNARODOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH
Termin: 25-27.07.2014 r., piątek – niedziela 
Godz.: 10.00 – 22.00
Miejsce: Centrum Handlowe Blue City, Aleje Jerozolimskie 179, Warszawa

Województwo: mazowieckie

Więcej informacji: 
- Internet: BLUECITY.PL 
- Facebook: MIĘDZYNARODOWY JARMARK PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ