Imprezy

Wielkanocne Jarmarki Produktów Regionalnych w Galerii Tęcza Kalisz!

2016-04-03 11:00:00 Jakub Chojak

Tęcza Kalisz zaprasza wszystkich amatorów dobrego polskiego jedzenia na wiosenną edycję Jarmarków Produktów Regionalnych. Będzie to również edycja wielkanocna, tym bardziej warto wybrać się do Tęczy, aby na Święta zaopatrzyć się w najlepsze polskie, regionalne produkty.

Wielkanocne Jarmarki w Galerii Tęcza rozpoczną się w czwartek, 6-go kwietnia i potrwają aż do niedzieli, 9-go kwietnia. Jak zawsze, klienci Galerii Tęcza będą mogli zakupić najlepszej jakości wyroby polskich producentów.

Jarmarki, organizowane cyklicznie już od kilku lat, zdobywają coraz większą popularność wśród naszych Klientów. Doceniają oni dobre, regionalne produkty ze względu na ich jakość, regionalność oraz oczywiście walory smakowe. W tym roku organizujemy Jarmarki na tydzień przed świętami. Warto wykorzystać tę okazję i właśnie na stoiskach z tradycyjnymi, polskimi produktami zrobić świąteczne zakupy – mówi Monika Krawczak, Dyrektor Galerii Tęcza.

Produkty oferowane Klientom podczas Jarmarków, wytwarzane są według tradycyjnych receptur, bez chemicznych konserwantów, bardzo często przekazywane z pokolenia na pokolenie. Będzie można posmakować i zakupić m.in.: prawdziwe góralskie oscypki i sery, pyszne wędliny, chleby, różne przyprawy i zioła. Będą również słodkości: miód, chałwa oraz aromatyczne ciasta.

Stoiska z produktami regionalnymi czynne będą codziennie (w okresie od 6-go kwietnia do 9-go kwietnia) w godzinach otwarcia Galerii Tęcza.

Więcej informacji na: http://www.galeriatecza.pl/oraz na profilu Galerii Tęcza na portalu Facebook – https://www.facebook.com/galeriatecza.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ