Polska

XII Kaliskie Miodobranie 3 września

2023-07-04 10:30:00 CKiS Kalisz

Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Południowej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapraszają na XII Kaliskie Miodobranie, które odbędzie się 3 września od godz. 11.00 do 17.00. To znakomita okazja, by przy okazji dokonywania słodkich zakupów dowiedzieć się więcej o miodzie i pożytkach z niego płynących.

fot. CKiS Kalisz
fot. CKiS Kalisz

W programie imprezy znajdą się tradycyjnie targi miodu i produktów pszczelich, bo Kaliskie Miodobranie jest dobrą okazją do zaopatrzenia domowych spiżarni w miód i jego pochodne na nadchodzącą jesień i zimę. Będą także stoiska z unikalnym rękodziełem, naturalnymi kosmetykami, domowymi przetworami, miododajnymi sadzonkami roślin, słodkimi kulinariami oraz pokazy miodobrania i degustacja smakowitego miodu – prosto z ula!

 

Jeśli chcesz wziąć udział w tej imprezie jako wystawca zadzwoń pod numer 798 522 775 lub napisz email na adres pszczelarze_kalisz@op.pl

 

Wydarzeniem towarzyszącym Kaliskiemu Miodobraniu będzie Piknik NGO, organizowany przez Miasto Kalisz, Kaliską Radę Działalności Pożytku Publicznego oraz Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.

Stoiska NGO rozmieszczone będą w alejce Parku Miejskiego, wzdłuż ogrodzenia CKiS.

Wśród wystawców znajdować się będą organizacje pozarządowe z Kalisza i subregionu kaliskiego oraz prywatne przedsiębiorstwa, wspierające #TrzeciSektor, ponieważ wydarzenie ma na celu promowanie działań NGO oraz integrację między nimi, a sektorem prywatnym.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ