Imprezy

5. Festiwal Wibracje rozpocznie się już 21 lipca

2021-06-13 10:30:00 redakcja@produkty-lokalne.pl za https://wibracje.com.pl/

Festiwal Wibracje to 5-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, strefę dla ciała, zdrową strefę jedzeniową w swoistą miksturę. To największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.

źródło: fb/Festiwal Wibracje
źródło: fb/Festiwal Wibracje

- Bliżej siebie, bliżej natury. Naszą misją jest promowanie dobrostanu psychofizycznego - czytamy na stronie Festiwalu Wibracje. który odbędzie się w miejscowości Giże koło Olecka - To największy w Polsce festiwal dotyczący dbania o siebie, ekologii, zrównoważonego rozwoju, życia w harmonii i zdrowiu ze sobą i otaczającym światem - czytamy dalej.

Wśród prelegentów znajdziemy takie nazwiska jak Maciej Orłoś, dr Walery Topojew czy dr n. med. Ewa Kuchowicz.

5. edycja Festiwalu Wibracje odbędzie się w ciepły i słoneczny czas między 21 a 25 lipca 2021 r. (środa od 16:21 – niedziela do 17:21).

Bilety do nabycia TUTAJ.

 

Festiwal to

● ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy
● 100 godzin wykładów
● 100 godzin warsztatów
● Klimatyczne koncerty i taniec
● Zajęcia dla dzieci
● Joga i medytacj

● Strefa Ciało
● Strefa Rękodzieło
● Strefa W Gruncie Ruchu
● Strefa targowa i zdrowego jedzenia

 

- Tematy, które podejmujemy to: psychologia, zdrowie holistycznie, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają prawdziwą naturę rzeczywistości i nas samych; dojrzała ekologia, permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm, enteogeny, nowinki technologiczne przybliżające nas do ziemi, nieba i naszej naturalnej harmonii. Nie stronimy od tematów trudnych i kontrowersyjnych, ale dbamy o i ich rzetelną i obiektywną prezentację - czytamy na stronie wibracje.com.pl.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ