9. Targi „EKOstyl 2021" Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina od 19 do 21 listopada w Bielsku-Białej

2021-10-12 11:26:20 red za org.

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2021-11-21 10:00:00, za 3 tygodnie

- Ekologiczny styl życia to już nie moda, to konieczność i wymóg współczesności - piszą organizatorzy 9. Międzynarodowych Targów EKOstyl Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina, które odbędą się od 19 do 21 listopada w Hali pod Dębcowem przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej.

źródło: fb/EKOstyl
źródło: fb/EKOstyl

- Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami – informują organizatorzy wydarzenia - Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety – dodają.

Targi EKOstyl od lat cieszą się wysoką frekwencją odwiedzających targi konsumentów, a także rosnącym zainteresowaniem przedstawicieli ekobranży. Podczas 9. edycji wydarzenia do dyspozycji zwiedzających będzie ponad 300 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność, jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

W bogatej ofercie wystawców dużą część stanowią certyfikowane i tradycyjne wyroby producentów żywności organicznej – jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody i bakalie i inne.

 

Program wydarzeń:

  • Strefa Porad Dietetycznych i Zdrowotnych - specjalna ekspozycja, na której prezentują się specjaliści ze sprawdzonymi, skutecznymi produktami i terapiami dla zapewnienia zdrowia, podniesienia jakości i komfortu życia.
  • Konferencja targowa – z udziałem uznanych specjalistów
  • Wykłady, Prelekcje i Warsztaty – w sali konferencyjnej na terenie targów.
  • Strefy Pokazów Kulinarnych – tematyczne pokazy przygotowania potraw Kuchni śródziemnomorskiej, bałkańskiej, węgierskiej, oczywiście i Polskiej, w tym świątecznej połączone z degustacją potraw.
  • Ekoprzedszkole – w którym będzie można pozostawić swoje pociechy na czas zwiedzania targów pod fachowym okiem wykwalifikowanej kadry, która będzie promować w formie warsztatów zachowania ekologiczne u najmłodszych targowych gości.

 

Oferta targów skierowana jest zarówno do profesjonalistów poszukującym kontaktów biznesowych i nowinek w branży, jak i do szerokiego grona świadomych konsumentów – dbających o zdrowie własne i swoich bliskich. Na targach z okazji zbliżających się Świąt będzie można dokonać „zdrowych zakupów” oraz zaopatrzyć się w niebanalne, oryginalne podarunki świąteczne.

 

9. Targi EKOstyl odbędą się w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26. Targi będą udostępnione do zwiedzania od 19 do 21 listopada codziennie od godz. 10.00 do 18.00.

Bilet wstępu kosztuje 8 zł. Dzieci do lat 14 bezpłatnie, pod opieką rodziców. Grupy zorganizowane – wstęp na targi bezpłatny. E-bilet - bezpłatne wejście na targi. Można będzie pobrać ze strony internetowej targów, wydrukować i okazać w punktach kasowych, gdzie jest wymieniony na bezpłatną wejściówkę. Będzie on dostępny od 8 listopada.

Organizatorzy zapewniają dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali.

 

Mapa dojazdu – TUTAJ.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ