Polska

Kaliskie andruty na targach w Poznaniu

2011-10-26 15:00:00 redakcja@produkty-lokalne.pl

24 października w Poznaniu rozpoczęły się Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2012. Nasze miasto reprezentują tam przedstawiciele Biura ds. Promocji i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miejskiego w Kaliszu.

Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2012
Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2012

Tegoroczne hasło przedsięwzięcia: „W cztery dni dookoła świata” idealnie opisuje charakter wydarzenia, podczas którego w jednym miejscu skupieni są przedstawiciele biur podróży, wielu krajowych i zagranicznych regionów, hoteli, ośrodków spa, usługodawców w turystyce oraz przewoźników.

Targi stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promowania regionu – co doskonale wykorzystują przedstawiciele kaliskiego Urzędu Miejskiego: – Jesteśmy członkami Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej i na wszystkie targi wyjeżdżamy razem. Materiały promocyjne nam bardzo szybko znikają, promujemy zarówno Aquapark, jak i kaliski Gród Piastów – mówiła Agata Wierzejska-Holewska z UM w Kaliszu – Organizatorzy targów dodatkowo zaprosili bezpłatnie nasz wóz – tj. zapłacili za jego transport, więc tak naprawdę mamy aż dwa miejsca wystawowe. Jest koncepcja by wóz podczas świątecznego jarmarku pojawił się we Wrocławiu, ale zobaczymy, czy znajdą się na to finanse – dodaje.

Poznańskie targi są wyjątkowe, ponieważ Miasto Kalisz podczas czterech dni przedsięwzięcia promuje nie tylko siebie, ale też gminę Gołuchów oraz teren całego powiatu, dzięki najświeższym materiałom promocyjnym udostępnionym przez Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Kaliskie atrakcje prezentowane będą na stoisku Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej aż do soboty, 27 października.

Zapraszamy do stoiska 189 znajdującego się w pawilonie nr 5.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ