Imprezy

ŁEBA: Festiwal Kulinarny – Zapomniane Smaki

2013-06-12 13:30:00 Jakub Chojak

W weekend 27-29 czerwca na Skwerze Rybaka w Łebie odbędzie się druga edycja Festiwalu Kulinarnego – Zapomniane Smaki. Wśród zapachów i smaków, odwiedzający z pewnością rozpoznają klimaty polskie, litewskie, greckie, włoskie, czy hiszpańskie.

Jak zapowiadają organizatorzy Festiwalu Kulinarnego – Zapomniane Smaki:Każdy, kto szuka tradycyjnej, pozbawionej chemii i konserwantów żywności, będzie miał możliwość zapoznania się z ofertą regionalnych przedstawicieli kuchni tradycyjnej. Prawdziwe polskie wędliny, miody z rodzinnych pasiek, chleby na zakwasie, oscypki z Podhala, sery z Podlasia, tradycyjne wypieki, regionalne piwa to tylko przedsmak naszych propozycji.

Na poszukiwaczy smaków nieco oddalonych od tradycyjnej kuchni polskiej, czekać będą także produkty m.in. z Litwy, Grecji, Włoch oraz Hiszpanii. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Tym bardziej, że Każdy z naszych wystawców oferuje produkty najwyższej jakości, o czym świadczą liczne medale, wyróżnienia i certyfikaty – zapewniają organizatorzy.

Wśród prezentowanych produktów, będą także wyroby rękodzielnicze.

FESTIWAL KULINARNY – ZAPOMNIANE SMAKI
Termin: 27-29.06.2014 r., piątek – niedziela 
Godz.: 10.00 – 20.00
Miejsce: Łeba, Skwer Rybaka
W programie:
- pokazy kulinarne,
- widowiskowe gotowanie ponad 2 tysięcy litrów zupy,
- warsztaty dla najmłodszych,
- Jarmark Produktów Regionalnych,
- Jarmark Rękodzielniczy,
- darmowa degustacja przysmaków.

Region: Pomorskie

Więcej informacji: FESTIWAL KULINARNY – ZAPOMNIANE SMAKI

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ