Lokalność

Lokalne produkty w centrum Warszawy

2018-04-23 09:30:00 Jakub Chojak

Delikatesy Polskie to sklep, który powstał z marzeń i fascynacji polskimi lokalnymi produktami. Znajduje się w samym sercu Warszawy, kilkaset metrów od kolumny Zygmunta i Warszawskiej Syrenki. Jest to miejsce magiczne i licznie odwiedzane przez mieszkańców Warszawy, turystów z Polski i całego świata.

Zamarzyło się nam, by wykorzystać popularność lokalizacji do rozpowszechniania wspaniałych polskich produktów od lokalnych producentów.

Zależy nam, aby nasze produkty były inne, wyjątkowe, wytwarzane ręcznie, w małych partiach, najchętniej przez rodzinne manufaktury, z miłością i pasją. Przy doborze produktów, ważne dla nas jest także to, by były one zdrowe i pełnowartościowe. W swojej ofercie mamy wiele perełek i skarbów. Zamkniętych w słoiczkach, pudełeczkach, woreczkach, najbardziej polskich smaków i zapachów.

Na półkach nie brakuje słodyczy. Ręcznie robione czekolady, tradycyjne krówki, ale także zaskakujące zdrowe słodkości bez cukru, glutenu i laktozy. Dla każdego coś miłego. Dużym powodzeniem cieszą się konfitury i syropy, produkowane w małych partiach i zgodnie z rytmem pór roku. Miody, przetwory warzywne, duży wybór ręcznie konfekcjonowanych herbat i wiele innych produktów, o których możemy opowiadać godzinami, a jeszcze chętniej je degustować.

Zamysł jest taki, aby w ofercie znalazły się produkty które, można podarować komuś w prezencie. Ale też takie, które chcemy kupić tylko i wyłącznie dla siebie. Takie, które turysta z Malezji, czy Wysp Owczych zabierze do swojego domu i podzieli się z bliskimi odrobiną polskich smaków. Ale także takie, które nasza stała Klientka z pobliskiej kamienicy skosztuje na kolację.

Uruchomiliśmy też sklep internetowy, bo chcemy się dzielić wyszukanymi przez nas skarbami na szerszą skalę.

http://www.delikatesypolskie.com.pl/

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ