Imprezy

Targi Regionów i Produktów Turystycznych już w lutym 2017 r. w Poznaniu

2015-12-14 10:00:00 Jakub Chojak

TOUR SALON rozwija w nowych dziedzinach współpracę z Polską Organizacją Turystyczną. Strefa Biznesu Targów odbędzie się w dniach 17-18 lutego 2017 r., zaś o dzień dłużej potrwa Strefa Pasji. Targi odbędą się przy ul. Głogowskiej 14 w siedzibie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W programie wydarzeń pojawią się nowe punkty. Ponadto w 2017 roku do Poznania wróci uroczysta Gala Złotych Certyfikatów POT – prestiżowych wyróżnień w branży turystycznej. Pierwszą z nowości, którą TOUR SALONprzygotowuje wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną będzie konkurs „NEW TECH – NEW TRAVEL”. – Mając na uwadze rosnące znaczenie i wykorzystanie nowych technologii w turystyce zdecydowaliśmy, iż na TOUR SALONIE nie może zabraknąć rozwiązań, które mogą ułatwić podróżowanie, usprawnić zarządzanie podmiotom działającym w turystyce, a także wspierać promocję branży – zaznacza dyrektor projektu Anna Myślak. Laureatów poznamy podczas uroczystego otwarcia targów, w piątek 17 lutego 2017 o godz. 12.00.

Uzupełnieniem konkursu będzie zorganizowana pod tą samą nazwą strefa ekspozycyjna, na której promowane będą nowe rozwiązania technologiczne dla turystyki. Dzięki temu wystawcy targów i profesjonalni zwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z dobrymi praktykami w zakresie stosowania nowinek oraz poznać korzyści, jakie można osiągnąć z wykorzystania produktów nowych technologii w swojej działalności. Ta część ekspozycji ucieszy również miłośników podróży, którzy będą mogli wypróbować nowości, które pojawią się na rynku lub już są dostępne.

Wspólne działania POT i TOUR SALON będą również prowadzone podczas 3 edycji TOUR SALON Blog Meeting. Podczas dwóch dni targów odbywać się będą spotkania B2B polskiej i zagranicznej blogosfery podróżniczej z wystawcami i profesjonalnymi zwiedzającymi. Ponadto w pierwszym dniu targów poznamy „Ambasadora Miejsca 2016 Roku”. Ogólnopolska akcja „Ambasador miejsca” trwa od 1 lipca br., a 15 listopada ruszył tematyczny konkurs dla przedstawicieli blogosfery.

W ramach projektu na Narodowym Portalu Turystycznym www.polska.travel pod wspólnym tytułem publikowane są teksty blogerów piszących o turystyce i internautów, którzy lubią podzielić się, osobistymi wrażeniami z podróży po Polsce. Na TOUR SALONIE poznamy najlepszego blogera lub blogerkę, który specjalizuje się w promocji naszego kraju.

To nie wszystkie wspólne działania Międzynarodowych Targów Poznańskich z Polską Organizacją Turystyczną. Na TOUR SALONIE ponownie poznamy laureatów XIV edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny w 2016 roku. – Jesteśmy zaszczyceni, że tak ważne wydarzenie dla branży odbędzie się w Poznaniu. Certyfikaty POT są dla nas jak Oskary w branży filmowej – dodaje Myślak. W piątek, 17 lutego 2017 roku podczas Uroczystego Wieczoru Branżowego targów odbędzie się Gala Złotych Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej, podczas której poznamy również najlepsze centra informacji turystycznej w Polsce – laureatów XII już edycji Konkursu na Najlepsze Centrum „IT”. Już dziś organizatorzy szykują szereg atrakcji na ten wieczór.

Przeglądaj zasoby Produkty-lokalne.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ